Azgın Karım Doymak Bilmiyor

İbrahim 55 eşim nursel 52 yaşında. ikimizde memurluktan emekliyiz. 27 senelik evliyiz.iki çocuğumuz var bankada çalışıyorlar kendi hayatlarını kurmuşlardır. eşim nursel 165 boy 75 kilo senelerce masa başında çalıştığı amacıyla biraz şişman ve göbeklidir ama bakımlı kadındır. normal bir yüzü bulunmaktadır sekse gerektiğince düşkündür bende aksine aklıma 2 haftada bir gelir. seks hayatımız gerektiğince monoton olmuştu. son 3 senedir porno filmler ve fantezilerle ayda 1 fakat seks yapar olmuştuk. fanteziler heyecanlı oluyordu ama gerçeğini yapmaya cesaretimiz yoktu. taki 2014 deki tatilimizde başımızdan geride bıraktığımız olaya kadar. bu tatilde herzamnki gibi deniz kenarında bir otele yerleşmiştik eşim plajda güneşlenirken diğer turistler gibi üstünü açmak istedi bende çevreye baktım olabilir dedim üstünü açtı yalnız eşimin göğüsleri turistlerinkinden daha büyük ve diriydi içimden pişman olmuştum.

Şöyle bir kalkıp uzaklaştım büfeye gittim oturdum eşim turistlerin arasında göze batıyordu turistlerinki sönük ve bronzlaşmışken eşiminki büyük ve süt gibi beyazdı açıkcası yanısıra uzanmaya utanmıştım alışık değilim neticede ama eşiminde mutlu olmasını istiyordum. büfede oturuyordum bir müddet sonra benim boş şenzloga kumral bir genç oturdu belliki eşim bu kumral oğlanın ilgisini çekmişti derhal fırlıyacak gibi oldum baktım eşimle konuşuyorlar neyse dedim biraz bekleyim ne olacakki tatsızlık çıkarmayım çünkü tatilimiz çok güzel gidiyordu konuşsunlar gider birazdan dedim eşimde şenlogdan kalkıp oturdu muhabbete başladılar biraz sonra yanlarına esmer bir oğlan daha geldi oda sohbete katıldı sonra kumral olan biryeri gösteriyordu işaret parmağıyla bende o tarafa baktım bir şey göremedim ağaçlar vardı yalnızca karımda o yöne bakıyordu baş sallıyordu. ben içimden bu iş enteresan olmaya başlıyor derken eşim sonra büfeye doğru bakıp bana el salladı bende ona el salladım sonra konuşmaya devam ettiler neyse bu hareket beni rahatlatmıştı demekki eşim evli olduğunu filan ifade etti dedim kendi kendime. biraz sonra gençler gittiler. ben derhal eşimin yanına gittim ne oldu dedim eşimde bak bak karında hala iş var iki oğlan bana göz koymuş gördünmü dedi ben şaşırmıştım nededilerki diye sordum eşimde tanıştık iltifatlar yağdırdılar göüslerim çok güzelmiş bana hayran kalmışlar eee dedim eşim ee beni isterlerse yerleri varmış o bölgeye götüreceklerini ifade ettiler yaaa sonra dedim bende seni gösterdim evli olduğumu ifade ettim deyince rahatlamıştım. akşam oldu odamıza çekildik. içmeye başladık nursel aniden iki gencin konusunu açtı gördünmü karında hala iş varmış diyince benim aniden aklıma geldi sahi onlar nereyi işaret ettiler şimdi aklıma geldi eşim biraz sıkıldı utandı o ağaçların arasında yüz metre kadar ilerde inşaat varmış dedi bende ney seni inşaatamı çağırdılar eşim evet ama bende seni gösterdim o anda sonra ne konuştunuz peki ne olacak oğlanlar olsun biz ikimiz gece orda kalıyoruz kocanı atlatırsan gel dediler. bende vay namussuzlar bak hele diye söylendim baktım eşim manalı manalı gözlerime bakıyor ne oldu dedim ama ibrahim sende beni çok boşladın bundan sonra ayda 1 yapıyorsun neticede bende bir kadınım sonra fantezilerimizi düşünsene dedi ben bir an durakladım içimden ne oluyor lan bana dedim bir müddet sessizlik oldu eşim bana masum masum bakıyordu bende nursel sen ciddimisin? dedim

İbrahim tatildeyiz nolacak burda sır olarak kalır hadi ama kırma beni bir kere noluur dedi kalktım balkona gittim düşününce banada olumlu gelmeye başlamıştı burda olup bitecekti neticede diye düşündüm tekrar içeri girdim peki nursel dedim canım benim dedi sevindi yalnız şartla seni yalnız bırakmam nasıl yani bende orda olacağım dedim. eşim şaşırmıştı sen nasıl istersen dedi hadi o vakit gidelim ne olacaksa olsun dedi esasen hava sıcak eşimde bol bir tişort kısa bir şort vardı kalktı gençlerin tanım ettği ağaçlık alandan kıyı boyu yürümeye başladık az ilerde aslında biraz kıyıden uzakta ağaçların arasında kıyıden zor görünen bir inşaat vardı 3 katlı yalnızca kaba inşaat yapılmıştı daha neyse önüne vardık sağa sola bakınıyorduk inşaattan kumral ve esmer genç çıktı beni görünce şaşımıştı esmer olan birazda çekinerek hayırdır dayı şayet öğlenki vakası soracaksan bir yengenin evli olduğunu bilmiyorduk diye konuşuyordu bende ne diyeceğimi bilemiyordum adamlara direk buyrun alın karımı diyemezdim rahat diildim bende gençlerde bir huzursuzluk yaşıyorduk o sırada eşim araya girdin birşey gençler korkmayın bende eşimde bu gece buraya tek gecelik kaçamak ve eğlenmek amacıyla geldim diyince bende gençlerde gerektiğince rahatlamıştık. gençler sırıtmaya karıma bakmaya başlamışlardı bize gelin ovakit alçakta yerimiz var dedi onlar önden biz arkadan bodrum kata indik karanlıktı ama alçakta bir oda var ışığı yanıyordu kapısız dı odaya bir girdik yerde 2 şahıs oturuyordu.(odada 4 adet yer yatağı bir piknik tüpü vardı) ben şok olmuştum noluyor dedim kumral olan bana döndü eğlenmak istemedinizmi? diye sordu iyide dedim baktım o anda esmer oğlan benim eşimin göğüslerini sıkıp okşamaya başladı. yerdeki iki şahsa kalkın lan size karı getirdik dedi gülerek. sonra kumral bana döndü abi sen bundan sonra şu köşeye otur seyret dedi buyruk sunar gibi. o anda anladımki bundan sonra istesemde istemesemde eşim nurseli sikeceklerdi. dördü aniden eşimi okşayıp mıncıklamaya başladılar sanki ilk defa karı görüyorlar sanırsın benim karı dünya güzeli. bir anda benim sikimde dbuyruk gibi olmuştu. gülüşüyorlardı karımda aralarında derin derin soluk alıp veriyordu biri boynunu yalayıp somuruyor öteki göğüslerini öbiri amını mıncıklıyordu biride önünde çömelmiş eşimin göbeğini sallıyor allaahallaaahh diyip gülüyordu daha soyunmadan eşimi adeta yiyorlardı nursel öyle heyecanlanmıştıki sortunun önü ıslanmıştı.

Sanki altına işemiş soluki kesilecekti neredeyse. bu görüntüye daha çok dayanamadım donuma boşaldım utandım gizlemeye çalıştım ben hayretler amacıyladeydim nasıl bu tür boşaldım diye. diğer 2 adamın yaşları 40 45 bizim gençler 20 25 yaşlarındaydı daha soyunmamışlardı. sikleri şortlarıdan fırlıycak gibiydi herşey çok süratli olmuştu. eşimin götüne göbeğine sürtüyorlardı. ayaktalardı eşimi aralarında zor görüyordum çünkü onun boyu 165 adamlar 180 185 civarıydı. eşim aralarında kaybolmuştu. bir yandandada diğer ikisi vakası anlamaya çalışıyordu nerden buldunuz lan bu orusbuyu kumral oğlan orosbu diil abi adamın karısı boşver işimize bakalım dedi. bunu duyunca diğer ikisi çok şaşırmış ve heyecanlanmıştı. bıyıklı olan bana bakıp vay gavat vayy avradını siktiriceksin haa deyince. içimden ne olacaksa bugün burda olsun dedim adama baktım evet sikin eşini doyurun yarrağa dedim adam geri eşime dönüp off yavrum benim. öteki ımmm mis gibi lan bu karıı hakketten orusbu dil laa . esmer oğlan ben bunun götünü sikmeden bırakmam hahaha gülüşüyorlar elleri eşimin heryerinde mıncıklayıp okşuyorlarlardı. aslında eşimle eğleniyorlardı sonra eşimi soydular bir yandanda kendileri soyundu. eşim ve dört adam çırılçıplak kaldılar. hava sıcak tı ve su gibi terlilerdi.adamların ter kokusu odayı doldurmaya başlamıştı biraz vahşilerdi ama eşime kibar davranıyorlardı adamların sikleri taş gibi görünüyordu dördününde sikleri büyük görünüyordu ama 40 45 yaşındakilerinki dahada kalındı ben içimden nursel bunları nasıl yiyecek diye düşünmeye başladım. eşimin sarkık Basenini ve göbeğini bile sıkıp mıncıklayıp yalıyorlardı. siklerini karımın göbeğine Basenlerine bastırıyorlar eşimde saçlarını havaya kaldırıp kendinden geçiyordu ortalarında dönüp dudaklarını göğüslerini yalatıyordu bir yandanda ohhhh ııhh diye sesler çıkarıyordu.

Sonra gözlerini açıp sikleri görünce dahada bir heyecanlandı adamların siklerini ellemeye okşamaya başladı. birisi bıyıklıydı onun siki dimdikti neredeyse göbek deliğine değecek gibiydi bu arada adamlar fit vucutluydu çünkü inşaatçılardı eşimin elleri ayakları adeta titriyordu. bu kadar heyecan banada onada çokydı. ufak bir kriz yaşandı evvelce kim sikecek diye. esmerle kumral biz bulduk evvelce biz sikeceğiz dediler ve kazandılar. diğer ikisi ayakta siklerini ovuşturup beklemeye başladılar bir yandanda bana bakıp gülüyorlardı şimdi bizde yiycez avradını dediler. esmerle kumral eşimi yere yatırıp amını göğüslerini yalamaya başladılar bir yandanda eşimin ağzına veriyorlardı eşim çok iştahlı yalıyordu ilk hareket kumraldan geldi eşimin yanına uzanıp kucağına çıkmasını ifade etti eşim kalktı kumralın sikinin başsını tuttu amına sürtmeye başladı gözlerini kapattı başsını arkaya doğru kaldırdı kendisine geçmişti adeta. sonra başsını amacıylae soktu ahh dedi hepsi aniden gülüştüler kumral eşimi sert bir hareketle kendisine çekip bastırarak alttan bir anda eşime köküne kadar soktu eşimin eli ayağı boşaldı bir daha gülüştüler adeta eşim eğlenceleri olmuştu eşim kendisine gelince kumral eşime gel güzel dudaklarını ver bana dedi. eşim amındaki yarrağı çıkarmadan kumrala sarıldı derhal arka kısmına esmer geçti götünü yalamaya başladı kumralda alttan itekliyor bu arada. esmer daha sonra parmaklamaya başladı biryandan tükürüyor biryandan parmaklıyordu eşimi götten sikecekti. içimden eşimi adeta adamlara meze yaptım lan dedim. esmer yarrağını dayadığı gibi eşimin götüne soktu eşim bu sefer baya acı çekti ayyy ayyy diye bağırdı tekrar gülüşmeler. adeta dalga geçiyorlar. ayaktakiler hadi olum acele olun öldük burda dediler.

O anda kumral alttan esmer üstten makine gibi gidip gelmeye başladılar. nursel iki gencin arasında sanki üzerine bir kova su döknüşler gibi terlemişti çenesinden burnundan heryerinden terler akıyordu kumral gencin yüzüne üzerine gençlerde terlemişti ama eşim kadar değildi. sanki önümde eşimle iki genç yağlı güreş yapıyordu. esmer olan abi bu göt harika kerpeten gibi yarrağımı sıkıyor off müthiş birşey. ben içimden konuşma ulan sik işte diyorum şimdi birşey diyecek durumdada diildim işin ucunda rezil olmak vardı neticede. kumralda amıda görkemli kanka yanıyor amına goduğum diye küfürler edince eşim titreyerek boşaldı bende 2 ciyi kaçırmıştım donuma bundan sonra dışardan belli oluyordu bıyıklı olan bana bakınca güldü yanısıraki sıra bekliyen arkadaşına bak la gavata bak donuna boşalmış hahaha diye gülüştüler bıyıklı yanıma geldi abi sen niye çekiniyon çıkar malı allahallah dedi bende tamam dedim çıkardım benimkini esasen yeni inmişti okşamaya başladım ama 2 kere boşaldığımdan tık yok tu bu arada geçler eşimin amına götüne boşalmaya başlamışlardı eşimde ohhh sikin beni doldurun heryerimi diye bağırmaya başlamıştı.esmer olan çılgınca sesler çıkararak eşimin götüne boşalıyordu ovvv offf haahaha görkemli müthiş diyerek eşimi hoyratça sikmişti. bende ayağa kalkmış donumu çıkarmıştım dahada yaklaştım ikisi karımı tost yapmışlardı ama işleri bitmişti esmer sikini eşimin götünden çıkardığında eşimin deliğine baktım baya açılmıştı kumralda çıkardı amından amıda açılmıştı iki delikte açılmıştı eşim soluk soluke kalmıştı gençler biz duş alıp geliyoruz dedi bıyıklı olan ulan hayvanlar karıyı köpek gibi siktiniz ama şimdi siz duş alıp gelin bizi seyredin dedi. eşimi kolundan tuttu kaldırdı baktım nursel yorgun düşmüş. bende dedimki biraz bırakalım dinlensin istersen. eşim yok hayatım bir şey yok devam edelim diyip bıyıklının görkemli sikini okşamaya başlayınca.

Ben anladımki nursel daha doymamış adamda bana bakıp pis pis sırıtıyor bu arada o biride yanaştı amını götünü parmaklıyor. eşimin bacaklarından döller sızıyordu. dedilerki bu bu tür olmuycak gel yavrum biz seni duşa sokalım bu hayvanlar heryerini yalayıp pis ettiler bizde yalamak istiyoruz o mis gibi amını götünü. bu laf eşimin çok hoşuna gitmişti. hadi gelin beni yıkayalım o vakit dedi gülüştüler. ikisi eşimi ortalarına alıp mıncıklayarak dışarı çıktılar bende arkalarından çıktım tekrar kapısız bir oda içeri baktım sanırım banyo olacak bir yer. çeşme ve duş var duvarda ama yalnızca yerleri seramik yapmışlar duvarlar daha yalnızca sıvalı duşu açtılar eşimi suyun altına sokup okşamaya öpmeye yalamaya başladılar. biri önünde dudaklarını boynunu göğüslerini yalarken. bıyıklı arkada ensesini omuzlarını sırtını yalayıp somuruyor eşimden iniltiler geliyordu. yalnız eşim bıyıklının sikini hiç bırakmıyor gövdesinden tutmuş okşuyor sürekli. sonra ikisinin sikine 31 çekti eşim adamlar esasen dolmuştu derhal patladılar. bıyıklı eğildi başsını eşimin götünün arasına sokktu yalamaya başladı. ötekide önden yalıyor eşim deli olmuştu yeter sikin beni lütfen dedi. gülüşüp ayağa kalktılar duşu kapatıp ikisi eşimin ellerinden tutup dışarı çıktılar. beni görünce bak birazdan avradını nasıl sikecem izle gavat dedi. ne havlu var ne diğer birşey o durumda odaya geldiler. gençlerde içerde çırılçplak oturuyorlar. hepsi çırılçıplak bir tek benim üsbütünde tişort var altım çıplak. eşim bıyıklıya döndü. sikini emmeye başladı ötekinide eliyle okşuyordu bıyıklınınki tekrar kalktı çok heybetli ve dimdik bir yarraktı hem de öyleki siki kalkınca eşim aşağıya doğru bastırdı emmek amacıyla ama yarrak aşağıya inmedi kemik gibi demekki dedim içimden.

Eşim mecbur kaldı ayağa kalkıp öyle emmek mecburiyetinde kaldı. öteki bundan sonra tamam deyip eşimi yere çöktürdü eşim köpek poziyonunu almıştı biraz arka deliği parmakladıktan sonra tükmükleyip bastırdı eşim ayyy oyyy diye inlemeye başlayınca tekrar gülüştüler hayvanlar dedim içimden. neyse 5 dakka kadar gitti geldi amacıylae boşaldı kalktı derhal arka kısmına bıyıklı geçti ben eyvah dedim şimdi yandı nurselim diye geçirdi nursel baktık bıyıklıya döndü sok o şeyi göbütüne parçala beni senesinin özlemi var bende dedi adam pispis bana bakıp sırıttı eşim domalmış ama bıyıklı bu pozisyonda sikemiyordu çünkü yarrağı aşağıya doğru inmiyordu oyüzden eşimi ayağa kaldırdı ellerini durada yasladı bu pozisyonda arka kısmına geçti buarada eşimin götünden döller sızmaya başlamıştı bıyıklı şu şekilde biraz dizlerini kırım aşağıya indi ayaktaki karıma dimdik ve kemik gibi yarrağının başsını eşimin göt deliğine yasladı şöle bir yukarıya kalktı hafifçe yarısı aniden girince eşim yandım anam ahhhh diye bağırınca baya bir güldüler ama bıyıklı elin adamı acırmı eşimi Basenlerinden sıkıca tuttuğu gibi bir daha itekledi neredeyse köküne kadar girmişti bende yanlarına kadar gittim yan taraftan bütün detayıyla eşimin hunharca sikilişini görüyordum gidip gelidikçe eşim bağırıyor çığlıklar atıyordu ama daha hepsi girmemişti bir dakka kadar sonra eşim bu tempoya alışmış ohhh ohhhhhhhh diyordu. amını parmaklayım sıkıyordu delicesine sanki amını yırtacaktı.

Bıyıklı bana döndü bak şimdi dedi o girmeyen kısmıda sokmak amacıyla çok sertçe gelip bastırınca eşim tiz bir çığlık attı aaaiiiyy aslında bıyıklı bundan sonra köküne kadar sokmuştu eşime. eşim o anda altına işedi adeta. lafın gelişi demiyorum aslında adam sertçe kökleyince altına kaçırmıştı herifler baya güldüler bende içimden ulan rezil kepaze olduk diyordum. ama nursel ne yapsın bu tür yarrağa denk geldi zavallı diye geçirdim içimden. bayılacak gibi olup yeniden kendisine gelince sok aslanım sok bundan sonra senin kulun kölenim demeye başlamıştı bıyıklı eşime bundan sonra rahat tempoda gidip geliyordu ama eşim rahat değildi amını parçalayacak neredeyse bu arada nursel serbest bırakmış hala arasıra damlatıyordu çişini arasıra 4 5 damla sızıyordu amından bıyıklı aniden hızlanmaya başladı nurselin gözleri kayıyordu adam boşalacak diye ben nurselden olacaktım hayvan sanki çuval sikiyor gibi eşimi hayvan gibi sikmeye başlamıştı nursel bundan sonra ıh ıh oh ıh oh ıh ı h diye sesler çıkarırken adam öküze benzer sesler çıkararak eşimin götüne boşaldı . soluki kesilen adam bir müddet eşime sıkıca sarılarak aniden bıraktı nursel yere yığıldı cuval gibi çok korktum derhal yaklaştım nursele aşkım hayatım iyimisin dedim eşim sessiz sedasız mırıldandı çok güzeldi çook güze derken sanırım uyudu belki bayılmıştı bilemedim götü hala havaya dikiliydi o anda bakında gözlerime inanamadım nurselin deliği öyle açlımıştıki içi görünüyordu elimi soksam girerdi . sabah kadar eşimi ellemedik yatsın dedim biraz adamlarla sohbet ettik bu bıyıklı bu yüzden evlenememiş hem de birtakım genelevdeki orusbular bile bu yarrağı görünce kabul etmiyorlarmış bir ara çok kaşar bir orusbu bulmuş ona takılmış.

İçimden bizde buna denk geldik diye düşündüm. neyse sabah oldu nursel uyandı iyimisin dedim. iyiyim aşkım çok iyiyim biraz popom acıyor ama çok mutluyum dedi. bende iyi hadi otele gidelim kahvaltı edelim dedim. çıkarken adamla işbaşı yapmıtı gözgöze geldik gülegüle dediler eşim o gün sabaha kadar odadan çıkmadı sabah denize indik 1 hafta bu tür normal geçti gelmemize 2 gün kala nursel bana açıldı aşkıım bir daha son bir kez noluur baya mutlu gözüküyordu dedimki nursel o bıyıklı adam nolucak?. bilhassa onun amacıyla istiyorum dedi düşünmem lazım dedim dışarı çıktım biraz yürüdükten sonra karar verdim inşaata gittim bıyıklıyı çağırdım ona dedimki akşam işin biter bitmez otele gel seni bu gece konuk etmek istiyoruz ama yalnız gel kimseyde bir şey deme dedim merak etme sen dedi akşam 7 gibi geldi odamıza çıktık. sabaha kadar nurselimi inim inim inletti bende bu sefer daha beğeni almıştım 3 kere boşaldım sabah 4 gibi adamçıktı gitti nurselin amıda götüde öyle açılmıştıki gözlerime inanamıyordum hem de 2 sonra arabamla yola çıktığımızda nursel şarkılar türküler diyordu baya rahat ve mutlu bir kadın oluvermişti. sordum ona ne hissediyorsun hayatım dedim. bana aynen şu şekilde demişti şu anda sanki önümde arkamda baya hava alıyorlar lale gibi açıldılar sanki… kirikkale escort

Buda o kadar hoşki bu yüzden 2 gündür arasıra kendi kendime boşaldığım bile oluyor sanki dünyadaki bütün yarrakları alabilirim kendime güvenüm geldi aşkım çok teşekkür ederim bu tatil amacıyla dedi. bende çok mutlu olmuştum şu anda eşim olağanüstü değişim göstermiş durumda. çünkü tatilden geldikten sonra spor salonuna gitmeye başladı şu an 60 kiloya düştü genç kızlara taş çıkartıyor tabi bu arada spor salonunda gözüne kestirdiği ya da bir ortamda ideal gördüğü adamlara veriyormuş bir kaçkere benim önümde siktirdi. bir kaçkerede spor salonunda sikmişler. birisi çok hoşuma gitti onu kısaca yazacağım. bir gün spor salonundan çıkmış orada ufak bir giyim mağazası varmış. içeri girmiş bkmış 17 18 yaşlarında bir genç ama boylu poslu hoşuma gitti diyor. bakmış oğlan tek bir elbise aldım kabine girdim soyundum. oğlana seslendim gelirmisin diye. zorla kabine almış oğlanı indirmiş fermuarı oğlan olurmu abla yapma diyip kekelemeye başlamış neyse eşim kabindeki sandelyeye oturtmuş oğlanı kendide kucağında hoplamaya başlamış. oğlan 2 dakkada boşalmış amına. tam bu sırada kabin kemer escort
açılmış ihtiyar bir adam vay pezevenk bu ne hal. oğlan babaaa derken adam siktirgit lan eve. yıkıl karşımdan demiş. nursel çok korkmuş. adam gitmiş derhal geri gelmiş nurselde aceleyle giyiniyormuş adamı görünce kızma amca derhal gidiyorum daha gelmem tamammı demiş. amcada nereye gidiyon yavrum bitirdin beni kapıyı kitledim oğluma veriyon banamı vermiycen demiş. arkasını dönderdiği gibi götünü yalamaya başlamış amcanınkide vahşetmiş benimki diyorki göbütüne bir soktu o anda boş bulundum gaz kaçırdım amcada bende gülüşüyoruz amca soktukça ses geliyormuş zart zurt gülmekten gözlerimizden yaş geldi diyor. amca amacıylae boşaltmış bu sayılmaz gülmekten bir şey anlamadık demiş. birde tezgahın gerisinde yere yatırıp evire çevire sikmiş nurseli. akşam olunca bana anlatıyor bende azıyorum birde ben sikiyorum. 6 ayda hayatımız gerektiğince renklendi. burdan arasıra olursa hikayelerimi paylaşırım bundan sonra… kendinize iyi bakın byy

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir