Bakire KıZ Kardeşimi Siktim

Merhabalar..

Herkesin bulunduğu gibi benimde irili ufaklı bir çok ensest öyküm olmuştu. Tabi size şimdi anlatacağım ensest öykü başkalarından değişik olarak direk sikiş içeriklidir. Öncelik ile kendimden bahsederek mevzuya giriş yapacağım. 19 yaşındayım ve gerektiğince iri biriyim. Boyum uzun ve sikimde dehşet bir kalınlıktadır. Kuzenim Esra ise çok güzel olmasa da enfest bir fiziğe sahip. Bir sokak serserisi amcığını patlattıktan sonra uzun vakit onunla sevgili kalmıştı. Çocuk bunu kim bilir kaç defa sikmiştir. Amcığının üstünde patinaj çekmiştir hatta.

Her neyse öyküme istikbal olursak Kuzenler de kaldığım bir akşam gayet güzel geçmişti. Gece olmuş herkes yatağına çekilip hunharca uykuya dalmıştı. Ben de yatak kıvranıyor yarrağımla oynuyordum. Burada yarrağımla oynayıp bu güzelim yarrağı heba etmek istemiyordum ve aklıma kuzenim Esra’nın götüne yarrağımı değdirerek boşalmak geldi. Yavaşça odamdan çıkıp kuzenimin odasına girmiştim. Yarrağım dimdik şortumu delecek gibiydi. Kalkık olan sikim Esra’nın minicik bir etek giyip altına da bir şey giymediğini görünce iyice çileden çıkmıştı. Yavaşça yaklaşıp bacaklarından yukarıya doğru amcığının bulunduğu bölgeye doğru elimi uzatıyordum. O güzel amcık iki parmağımla sıkıp kafamı uzatıp dilimi değdirmiştim. Bu bu tür olmayacak bu beni kesmeyecekti. Şortumu çıkartıp kuzenimin arka kısmına yavaşça uzandım. Zaten yan yatmış kuzenimin bir bacağını hafifçe kaldırarak alttan yarrağımı am dudaklarına getirmiştim. Yavaştan yarrağımı amcığının deliğine ittirmeye başladım. Kuzenimin uyanacak diye çok korkuyordum ama bir yandan da bu heyecan beni mahvetmiş, senelerce am görmeyen bir mahpus abazasına dönüştürmüştü. Yavaştan yarrağımı itikleyerek kuzenimin o güzel baldırlarından tutup destek alıyordum. Yarrağım kuzenimin daracık etli amcığına girerken kuzenim kasıldı biraz ve amcığının içersinde ki yarrağımı daracık bir koridor misali amının içersinde kıstırıverdi. Ben de yarrağımı hafifçe oynatarak et dolu amcığın duvarlarına ve kenarlarına vurarak beğeni alıyordum. Omzunu kokluyor ve alttan amcığını yavaş yavaş sikerek mest oluyordum.

Kuzenim Esra’yı o pozisyonda birkaç dakika siktikten sonra yavaşça koltuktan inip amcığını parmaklarımla ikiye yırdıktan sonra etli amcığına bir öpücük kondurup yatağıma geçerek güzel bir uyku çekmiştim. Şimdi ise bir fırsatını kolluyor ve kuzenim Esra’yı delice sikmek amacıyla planlar yapıyordum.

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir