Kardeşimin Karısına Sakso

Merhabalar..

Aslında bunları yazarken bir yandan çok utanıyorum, bir yandan da bundan sonra birilerine anlatmak istiyorum. Çünkü insanın bir sırrı bulunduğu vakit üstünde olağanüstü bir yük oluyor. Herkes bilsin, duysun istiyor ama şartlar dahilinde bunu yapmam imkansız. Ben köyde okuyup, büyümüş, tarla tapanla uğraşan biriydim. Kuzenimle aynı yaşta bulunduğumuz amacıyla onunla çok iyi anlaşıyorduk ve ikimizin de bu köy hayatından kurtulma gibi bir amacı vardı. Askere gidip geldikten sonra bu hedeflerimizi gerçekleştirme amacıyla ilk aşaması birlikte attık. O günden sonra işler o kadar iyi gitmeye başladı ki hayal bile edemeyeceğimiz konumlara gelmiştik. İşin detayını aktararak sizi sıkmayacağım. Sonuçta sizlere buraya seks öyküsü okumak amacıyla geldiniz değil mi?

Kuzenimle yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu derken işlerin büyümesiyle birlikte ikimizde değişik evlere geçtik. Benim hep geçici ilişkilerim oluyordu. Barda filan tanışıyorduk ve en çok bir hafta takıldıktan sonra kızdan sıkılıyor ve ayrılıyordum. Kuzenim ise benim tam tersimdi. Yani o varlıklı hayatımız başladıktan sonra ciddi düşündüğü bir kadınla birlikte olmaya başladı. Adı da Mehtap’tı. Mehtap aslında çok hoş bir kadındı. Ancak bir vakit sonra kuzenimin elini yediğini düşünmeye başlamıştım. Ancak kuzenimin mutluluğu amacıyla ona bir şey söylemiyordum. Gel vakit, git vakit derken aradan iki sene geçti ve onunla evlenmeye karar verdi. Bu hal beni biraz gerdi ve kuzenime sözleşme yapmasını söyledim. O bunu hiç düşünmedi ve bende hiç ısrar etmedim. Sonuçta onun hayatıydı ve müdahil olmam doğru olmazdı.

Evlenmişlerdi ama kuzenimin karısı çok mutsuzdu. Hep birlikte oturduğumuzda kızın yüz ifadesinden bunu anlayabiliyordum. Kuzenime sorduğumda söylemek istemiyordu ama kuzenimin diğer bir kadınla teması bulunduğunu ön görü edebiliyordum. Ben tekrar her vakit ki gibi olaya karışmamak amacıyla çok çok irdelemiyordum. Öğlen vakitı ben iş yemeğine gitmiştim. Yeni yapacağımız uyuşma amacıyla bu yemek çok önemliydi ve iyi geçmesi gerekiyordu. Bu yüzden biraz heyecanlıydım ama işi elime yüzüme bulaştırmadan hallettim. Bunun mutluluğunu kuzenimle paylaşmak amacıyla onu aradım ve akşam tebrik gerçekleştirme üzere anlaştık. Telefonu kapatmadan evvelce kuzenim evde bir dosya unuttuğunu ve yakındaysam onu almamı istedi. Bende “Tamam” diyerek telefonu kapattım ve kuzenimin evine gittim.

Kapıyı çaldım ve kuzenimin karısı Mehtap kapıyı açtı. Yine her vakitte gibi çok mutsuz görünüyordu ve beni karşısında görünce şaşırdı. Neyse içeriye girdim ve dosyayı getirmesi amacıyla Mehtabı salonda beklemeye başladım. Mehtap dosyayı getirdikten sonra tam gidecektim ama sonra tekrar oturdum. Mehtap’a da oturmasını söyledim. Neler bulunduğunu anlatmasını istedim ve kız bir anda ağlamaya başladı. Hemen yanına oturdum ve ağlamamasını istedim. Kız olanları bir bir anlattı ve uzun vakittir onunla yatmadığını, diğer bir kadınla birlikte bulunduğunu bildiğini söyledi. Ben onu sakinleştirmeye çalışırken aniden dudaklarıma yapıştı ve beni öpmeye başladı. İlk başlarda onu itmek istedim ama yarağımı o kadar iyi kavramıştı ki git gide sertleşiyordu. Yarağım sertleştikçe Mehtap’ı gönderemiyordum. Artık karşı gelmeyi bırakarak bende onun memelerini sıkmaya başladım. Kanepeye uzanarak öpüşmeye devam ettik. Mehtap beni soymaya başladığında bende onun üstündekileri çıkardım. İkimizde tamamiyle çıplak kalmıştık ve yarağımı daha çok tutamayarak amına doğru sokmaya başladım. Kadın o kadar çok inledi ki sanki hiç sikişmemişti. Yavaş yavaş gelip gitmeye başladığımda inlemelerin sesi biraz dindi ama hiç susmadı. Saatlerce onunla sikiştim ve bu hal yalnızca bir kereliğine oldu. Kuzenim hala haldan habersiz ve saklamaya devam ediyoruz…

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir