Karım Uyudu Baldızı Siktim

Merhabalar.. Azgın orospu baLdızımla sex hikayemiz.. Eşim Ferda ile İstanbul’da tanıştık ve sonra ise yolumuz evlilikte birleşti. Ferda ile evlenmeden evvelce birkaç defa beraber olmuştuk ve buna göz yumanda kardeşi Selda’ydı. Kardeşi de 21 yaşında. Biz Ferda ile buluştuğumuzda yani ben onlara gittiğimde o çevresi gözetlerdi ve biz de Ferda’nın odasında ateşli ve heyecanlı sevişmelerimize devam ederdik. Selda da ablasından daha güzel ve bir o kadar da dinamik bir kızdı. Esasında istesem onu da götürebilirdim zira hareketleri biraz onu istediğini gösteriyordu ve bazı durumlarda de alttan alttan diyordu zaten. Siz beğeni alın ben kapı tutayım diye şaka yapıyordu bana.

Bende gerçekte Selda’yı birkaç defa götürmek istedim ama olmadı. Evlendikten sonra da ara sıra gelir bizde kalır. Taş gibi fiziği yetmezmiş gibi bir de altına dar tayt giyiyor ve beni evde adeta azdırıyordu. Bir gün hafta sonu tekrar bize kalmaya geldi ve o akşam bir rakı balık yaptık. Selda hava güzel diye şort giymişti. Güzel bacaklarına baktığımı görünce çok beğendin enişte dedi ve bende çok beğendim deyip güldüm. O gün gece biz Ferda ile tam yattık ki Selda da gece odamıza geldi. Ablasına illa sizle yatacam diye tutturunca bizde aldık bundan sonra ortamıza. Üstünde bir askılı bir de şort vardı ve kendimi nasıl tutacak diye düşünüyordum.

Eşimin uykusu ağır bulunduğu amacıyla gece planlar kurmaya başladım. Selda ablasına sarılıp uyudu onunla. Esasında eşim uyumuş o uyumamış. Bende onlara arkamı dönüp yattım. Yaklaşık on dakika sonra eşim bundan sonra tamamiyle uykuya daldığında baldızım bana doğru döndü elini benim belime atıp bana sarıldı. Ben de sesimi çıkarmadım ve sonra eliyle benim vücudumu okşamaya başladı. Sonra da tamamiyle bana yapıştı ve elini hala gezdiriyordu. En sonucunda da aletimin bulunduğu yere getirdi. Ben de hiç karışmadım ve hafif onda doğru dönerek düzeldim. O da elini benim kalkan aletimin üstüne attı ve biraz parmağı ile bastırıp sertleştiğini anlayınca avuçlayıp yavaşça okşamaya başladı. Sonra da elini şortumdan içeri sokup öyle okşamaya başladı. Zevk alıyordu ve sonra da aletimi çıkardıp aşağıya doğru indi ve yavaş yavaş yalamaya başladı. Ben de o an onu okşamaya başladım. Yatakta olmayacağını anladığımda ise o hala yalamaya devam ediyor idi ve elimi itiyordu. Sonra kalkıp onu konuk odasına götürdüm ve biz sevişmeye başladık. Daha sonra biraz daha yalattım ve sonra ona götten girdim. Biraz da amına zorlayıp sürttürdüm ve daha çok beğeni alınca tekrar götten girdim. Sonra da üstüne boşaldım. Şimdilerde ise baldız istiyor ben hala sikiyorum.

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir