Kocası Bana Karısını Sundu

Merhabalar..

Bir barda içkimi yudumluyordum, beni ilgiyle izleyen, karı koca olduklarını sonradan öğrendiğim bir çift ilgimi çekti. Ben de onlara dikkatli bakınca, çiftin erkek olanı yanıma geldi ve beni masalarına çağrı etti. Oturup tanıştıktan sonra sohbet etmeye başladık. Tabi bu arada içkilerde içiliyor. Derken sohbet evli çiftlere ve eşler arasındaki seks ilişkilerine geldi. Kendilerinin mutlu bir evlilikleri olmasından ve yatakta çok iyi bir çift olduklarından, ama sekste farklı bir şeyler yaşam sürdürmek istediklerinden bahsettiler.

Bu arada bayanın adı Afet. Sarışın ve adı gibi tam bir afet. Sohbet geliştikçe üçüncü şahısyle seks fantazilerini yapmak istediklerini ve beni üçüncü şahıs olarak düşündüklerini söylediler. Tabiki ben derhal kabul ettim ve kalkıp evlerine gittik. Eve girdiğimizde Afet, “Ben üstümü değiştirip geliyorum.” diyerek yatak odasına gitti. Biz de birer kadeh içki alıp salonda hem sohbet ediyor hemde Afet’in gelmesini bekliyorduk, tabi husus seks.

Az sonra Afet yanımıza geldi. Altında diz altı tayt, üstü badi, badinin altında sütyen yok. Kocasıyla arama oturup hiç bir şey sormadan beni ve kocasını öpmeye başladı. Bu arada benim sikim kazık gibi oldu. Afet pantolonumun üstünden sikimi okşamaya başladı, ben iyice çıldırdım. Afet fermuarımı açıp sikimi görünce hayretle baka kaldı ve “Tam aradığım gibi bir yarrakmış.” dedi ve derhal ağzına alıp emmeye başladı. Tabi ben de taytının amacıylae elimi sokup amını kurcalamaya başladım. Afet sikimi o kadar güzel yalıyordu ki, ben çok dayanamayıp ağzına boşaldım. Afet dölümün hepsini iştahla yalayıp yuttu.

Afet’in kocası soyunmuştu ve hazır vaziyette bekliyordu. Karısını da ayağa kaldırıp soydu. Afet’in her yönü çırıl çıplak bir şekilde gözlerimin önündeydi. Adam yarağını karısının evvelce ağzına verip daha sonra amına kökledi. Ben de yine iştaha geliyordum. Adam karısını sikip ağzına boşaldıktan sonra, “Şimdi sıra sende!” deyip Afet’i bana bıraktı ve bizi izlemeye başladı.

Ben evvelce Afetin amını bir güzel yaladım. Sonra 69 olduk ve o da benim sikimi yalıyordu. Ben daha evvelce ağzına boşaldığım amacıyla benimkinin bu sefer geç geleceği belliydi. Afet’i yatırıp bacak arasına yanaştım. Artık Afet’in kaymak gibi amına girebilirdim. Sikimi amının deliğine ayarlayıp aniden sonuna kadar kökledim, Afet derin bir Ohhh çekerek inlemeye başladı. Afeti öyle bir süratli tempoda sikiyordum ki, altımda adeta çıldırıyordu. Arada bir sikimi amından çıkarıp yine ağzına veriyordum, o da sikimi köpek gibi emiyor ve somuruyordu…

Afet’e, “Senin götünü de sikmek istiyorum.” dediğimde, “Ben şu anda herşeyimle seninim, her yerimi istediğin gibi sikebilirsin, ancak senin sikin biraz kalın, lütfen evvelce yavaşca sok!” dedi. Ben de, “Sen hiç merak etme, götünü öyle bir sikeceğim ki, zevkten bayılacaksın!” dedim. Afeti önümde dört ayak üzerine domalttım, arkadan götünün mosmor deliği ortaya çıktı. Dilimle evvelce götünün deliğini iyice yaladım. Afet, götünün amacıylae kadar dilimi sokup yaladıkca çıldırıyordu ve “Yeter bundan sonra, sok o sikini götümün derinliklerine!” diye yalvarıyordu…

Hemen pozisyonumu aldım. Sikimin başini göt deliğine dayadığımda götünün deliği alev gibi yanıyordu. Yavaşca göt deliğine girmeye başladım. Ben götünün derinliklerine girdikce Afet, “Kökle erkeğim, hepsini sok!” diye feryat ediyordu. Sonunda götünün en derin noktasına kadar girmiştim ve tempolu bir şekilde götünü sikiyordum. Afet’in götüne git gel yapa yapa bundan sonra boşalmak üzereydim ve “Ben geliyorum!” dedim. Afet, “Götümün en derin yerine boşal!” diye inliyordu ve ben de öyle yapip götünün en derin yerine boşaldım. Boşaldıktan sonra sikimi derhal çıkarmadım, sikim götünün deliği içersinde kendi kendine küçülene kadar bekleyip öyle çıkardım.

Bizi sişahısrken izleyen ve 31 çeken kocası da boşaldı. O anda üçümüz de mutluyduk. Hep birlikte banyoya gidip temizlendik ve yine salona geldik.

Birer sigara ve içki içtikten sonra biraz dinlendik ve yine kendimize geldik. Afet kendisini bu sefer ikimizin birlikte sikmemizi istediğini söyledi. Benim canıma minnet, “Tamam!” dedim. Kocası yere uzandı, Afet amıyla kocasının sikinin üzerine oturup ileriye doğru uzandı ve ben de arkadan yerimi alıp Afet’in göt deliğine sikimi soktum. Afet aramızda sandviç olmuş, iki yarrağın birini amına birini götüne Yemenin keyfini çıkarıyordu. Tabi ben de bu tür bir afeti her türlü pozisyonda siktiğim amacıyla zevkten uçuyordum…

Sişahısrken Afet kaç kez boşaldı saymadım ama çoğu kez boşaldığı belliydi. Ve her boşalışında, “Daha sert sikin, beni yarrağa doyurun!” diye inliyordu. Az sonra kocası altta titreyerek Afetin amına boşaldı. Ben de bundan sonra Afet’in götünün amacıylae patlamak üzereydim ki, Afet, “Ağzıma boşal, dölünün hepsini yutmak istiyorum!” diye yalvardı. Sikimi götünden çıkarıp ön tarafa geçtim ve Afetin ağzına soktum. Afet sikimi biraz yaladıktan sonra çok dayanamadım ve ağzının amacıylae boşaldım.

Hep birlikte rahatladıktan sonra, ikisi de bana teşekkür edip öptüler. Vakit çok geç olmuştu, birer kadeh daha içtikten sonra ben, “Artık gideyim.” dedim. “Bu gece burda yat.” dediler ve ben de kaldım. Beraber yatak odasına gittik, Afeti aramıza aldık ve öylece yatıp uyuduk.

Sabah uyandığımda kocası işe gitmişti. “Ben de gideyim.” dediğimde, Afet, “Sabah sişahıs yapmadan mı gideceksin?” dedi. Sabah sabah Afetin hem amını hem götünü birkez daha siktim ve Afeti yatakta memnun bir vaziyette bırakıp evden ayrıldım…

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir