Komşularımla Grup Sex Yaptık

Merhaba arkadaşlar.

Yan dairede oturan Arzu, 30 yaşında, dolgun dik göğüsleri, pürüzsüz bedeni, yuvarlak kalçalara, sütün gibi bacaklara sahip, çok güzel bir kadın. Aynı apartmanda, aynı katta ve yan yana dairelerde otururuz. Arzu’nun öküz gibi bir kocası var, yıllardır adamla tesadüfen merdivenlerde karşılaşırız, kafasını dönüştürür geçer, ne selam sunar ne konuşur. Arzu ise tam tersine, yanlız görsün selam da sunar konuşur da. Ben evde olayım olmayayım, karımla görüşmeye eve de gelir.

Bir de tam karşı binada oturan Nursen var. 50 yaşında, çok güzel ve çekici bir kadın. Kadife gibi teni var, göğüsleri dolgun ve güzel. Vücüdu at gibi, yuvarlak iri kalçalara, sütün gibi bacaklara sahip. Karımın bacaklarda selülit var onda yok. Nursen’in kocasıyla samimiyim, nerede görüşsek konuşuruz, balkondan balkona sohbet ederiz. Nursen ise mahcup, onunla birşeyler olacağını ön görü esöylüyordum ama samimiyeti kuramıyordum bir türlü. Ben işte oldugum vakitlar, karımla sohbet amacıyla eve gelip gider. Karım dahi Nursen’e hasta olmuştu, “Ne güzel kadın, biz onun yaşında ne duruma geliriz kimbilir?” söylüyordu her vakit.

Karım gideli bir hafta olmuştu. Cuma günü aşırı sıcaktan turşu gibi olmuştum, eve geldim bir duş aldım, akşam geç süre balkona masa kurdum. Bir şişe de rakı açtım. Balkonda şort ve atletle oturmuşum, ağır ağır içkimi içiyorum, nasıl olsa yarın işe gitmiyordum. Geç süre olmuştu, bizim binada ve karşı binada ışıklar yavaş yavaş kapanıyordu. Galiba herkes yatmaya gitmişti ve yalnızca ben kalmıştım…

Saat 02:00 seviyesinde bizim yan komşunun balkon lambası yandı. Balkonlarımızın arasında 2 metre uzaklık anca var. Onların balkon pima-pen pencereli. Arzu’yu gördüm, hem de çırıl-çıplak. Kafasını bizim balkona doğru çevirince beni gördü ve derhal camdan uzaklaştı. Az sonra üstüne askılı bir tişört altına da kısa bir şort giymiş, balkonun camını açtı ve “İyi geceler Erol bey. Bizim herif horul horul uyuyor ama valla ben bu sıcakta uyuyamadım…” dedi. “İyi geceler Arzu hanım, evet çok sıcak, ama bizim balkon serin!” dedim. “Ooh ne ala, serin balkonda rakı sefası ha?” dedi. “Buyur gel, bir dublede sana ikram edeyim.” deyince, “Peki, iki dakika geleyim bari!” dedi.

Kalkıp kapıyı açtığımda Arzu kapıya gelmişti bile. Tişörtün altında südyen olmadığı göğüslerinin sivrilmiş ucundan belli oluyordu. Balkona geçtik. “Hemen balkonun ışıgını kapat, kimse görmesin bizi gecenin bu saatinde.” dedi, kapattım. Arzu’ya içki doldurdum ve karşılıklı içmeye başladık. Az sonra ağzımı aramaya başladı, “Demin beni camdan gördün mü?” diye sordu. “Evet, kısa bir süreliğine de olsa, o harika bedeninu ve göğüslerini gördüm, ama derhal kaçtın!” dedim. Bu arada masanın altından bacaklarını benim bacaklarıma değdiriyordu…

Elini tuttum, reaksiyon vermedi, öpmek istedim, ama, “Bir gören olur!” dedi. “Bu saate kim görür?” dedim ve öpüşmeye başladık. Gögüslerini açtım emiyorum. Arzu da şortumdan yarağımı çıkardı, biraz eliyle oynadıktan sonra ağzına aldı emmeye başladı. Yarrağımı gırtlağına kadar dayıyordum. Sonunda ağzına boşaldım, hepsini yuttu. Tişörtünü aşağı çekti, “Ben gidiyorum, sen de çok içme!” dedi ve derhal gitti. Evinden de bana bir öpücük gönderdi ve ışığını söndürdü. Ben de yarım kalan rakıyı içtim ve gittim uyudum.

Sabah kapının ‘zırıl zırıl’ çalan zil sesiyle uyandım. Ben bu gelen Arzu’dur diyerek kapıyı açtım, ama gelen Nursen’di. Altımda şort vardı, belden yukarıya çıplak olduğumdan olsa gerek, tekrar mahcup bir tavır takındı. Mecburen, “Buyur abla…” dedim. Nursen de, “Ee… Şeeyy… Eşinizi kaç gündür görmedim de, merak ettim, hasta falan değil ya?” dedi. Bu onunla ilk defa konuşmamız oluyordu. Karımın yazlığa gittiğini söyledim ve “Buyur, içeri geç.” dedim. “Yok, gideyim o vakit.” dedi.

Bu fırsat kaçar mı, ısrar ettim, “Gidersin daha. Buyur gir, iki laflarız!” dedim ve içeri aldım. Halen mahcup duruyordu, ona çok mahcup olduğunu söyledim, “Yapım böyle.” dedi. Biraz havadan sudan sohbet ettik. Bir ara, kendisinin çok güzel ve bakımlı olduğunu söylediğimde, “Bilmem… Ben bundan sonra gideyim…” dedi ve kalktı. Ellerini tuttum, “Gitme kal, kaç senedir ilk defa konuşuyoruz!” deyince, “Sizi gören de bana aşıksınız zanneder, çok hoşsunuz valla!” dedi.

“Aşık sayılırım, Seni ne vakit görsem, karşı konulmaz bir duyguyla seni istiyorum.” deyip, Nursen’in dudaklarını öpmeye başladım. O da beni öperek karşılık veriyordu, öpüşerek yatak odasına geçtik. Hemen onu çırıl-çıplak soydum. Harika bir bedeni ve kaymak gibi amı vardı. Nursen’in göğüslerini emiyordum sırayla. Sonra kaymak gibi amına indim, yaladıkça Nursen inliyordu. Derken ben de soyundum ve yatakta 69 olduk. Nursen’in amını yalıyor, götüne parmağımı sokuyordum. Nursen de burnundan soluk alarak yarağımı emiyordu.

Az sonra Nursen’i dört ayak pozisyonuna getirdim, at gibi kalçalarının arasından amına girdim ve sikmeye başladım. Ben siktiçe Nursen inliyor, “Daha süratli sik beni, daha sert sik!” söylüyordu. Epeyce bir siktikten sonra beraber boşaldık. Yarağımı amından çıkardığımda, Nursen’in amı ve benim yarak sırılsıklam olmuştu.

Nursen derhal döndü ve “Getir yarağını ağzıma.” dedi. Yarağımı ağzına aldı, iyice bir emdikten ve diliyle temizledikten sonra yatağa uzandı ve “Tek kelimeyle harika!” dedi. Ardından, “Sana karşı namacıyla mahcup olduğumu anladın mı şimdi? Benim altıncı hissim kuvvetlidir, seni daha ilk gördüğümde aramızda neler olacağını ön görü etmiştim.” dedi. Ben de, “Peki, namacıyla geldin o vakit?” deyince, “Gece balkonda seni Arzu ile öyle görünce dayanamadım bundan sonra.” dedi.

Nursen’in dudaklarını öptüm ve “Götten de sikmeme izin varmı?” diye sordum. “Sik ama, ilk sensin bilesin!” dedi. Yarağımı ağzına aldı kaldırdı ve götünü döndü bana. Ben de götünü yalamaya başladım, iyice ıslatıp yarağımın kafasını soktum. Nursen kafasını çevirip bana baktı, yüzü kıpkırmızı olmuştu. Yarrağımın tamamını götüne soktuğumda, Nursen, “Sevgilim yırttın götümü!” diye inliyordu. Birkaç kez sokup çıkardıktan sonra amacıylae boşaldım.

Ardından birbirimize sarılıp, bir saaten çok uyuduk. Sonra kalktı, giyindi ve dudaklarımdan öperek, “Sonra görüşürüz sevgilim!” deyip evine gitti…

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir