Tatilde Amcığımı Siktirdim

Merhabalar arkadaşlar Ben Aycan 28 yaşında Ankarada yaşıyorum. Özel bi şirkette muhasebe departmanında çalışıyorum. O sene şirketimizin işleri yolunda gitmiş patron bizi ödüllendirmek amacıyla kış günü uludağa moral ve teşekkür gezisine gönderdi .15 şahıs rahat vardır. Bi otobüsle gittik otelde yerlerimiz ayrıltılmıştı. 1 odada 2 kız kalıyorduk erkeklerle kızları o şekilde eşlestirip patron bizi odalarımıza gönderdi. Benim oda arkadaşımda iş yerinde sevdigim çıtı pıtı bi kızdı sirkette sevgilisi de vardı onun sevgiliyle eray bizim karşı odamızda kalıyolardı. Neyse otele yerleştik hep birlikte çıktık ve yemek yedik şömine başında müzikler şarap falan güzel bi ortamımız vardı.

Serpil ve Hilmi hep yan yanaydı ve Eray la beni yanlarına çağırıp bizden ufak bi farklılık gerçekleştirme istediklerini söylediler. Erayla senin amacıyla sorun olmasa aycan abla lütfen falan diye kedi gözüme bakınca dayanamayıp ikimizde kabul ettik. Erayda efendiliğiyle ön planda olan boyu posu yeride o kadar cok yakışıklı bir diyemem ama kendisine göre bi havası vardı. patrondan saklı oda farklılığı yapıldı eray benim odama geldi gece oldu bundan sonra sabah erken kalkıp gezimize başlıcaktık .Neyse odamıza geçtik yataklar esasen ayrıydı biraz sohbet ettikten sonra uyumaya geçtik. O gece hiç bir şey olmadı sabah ben eraydan evvelce kalktım duş alabilmek amacıyla banyoya gittim. Tabi bilmiyordum erayın beni dikizlediğini banyodan çıkınca karşımda erayın dikilmiş olduğunu görünce şaşırdım ve günaydın deyip kıyafetlerimi alabilmek amacıyla dolaba yöneldim. Eray gözlerini bana dikmiş esofmanını üstünde o şişlikle beni yiyecek gibi bakıyodu. onu görmemezlikten gelip eşyalarımı alıp banyoya gitme derdindeydim.

Neyse ben banyoya gittim ama aklım pantolonundaki şişlikteydi ne yalan söyleyim. Cesaretimi toplayıp gözlerine bakarak ne istiyosun eray diyebildim. Seni dedi sabaha kadar uyumadım seni izledim cesaret edemedim ama suan ki halinlede duramadım bugün benim olur musun dedi. Aramızda kalacagına söz verdi ve üzerimdeki havluyu cıkartıp dudaklarına bıraktım kendimi. o kadar nazik ve ihtişamlı dokunuşları öpüşleri vardı ki kendimi onun kollarına bıraktım. Beni yataga yatırdı ve ayaklarımdan saç diplerime kadar öpmeye okşamaya başladı. Sulandıgımı hissedebiliyordum. Oda daha çok dayanamayıp sikini çıkartıp amımıa sürtmeye başladı çok güzelsin aycan diyip duruyordu. Senden hep çok etkilendim yalnızca bu gün degil hep benim olmanı istiyorum dedi hem şaşkınlık hemde zevkten uçuyordum. Sok bundan sonra eray dedim diğer bir şey diyemedim . Eray bi anda sikini amıma öyle bi kökledi ki içim gıdıklandı ohhhh diyebildim . Nazikçe canımı yakmadan ve süratli bi şekilde sikmeye başladı . Daha çok dayanamadan titreyerek boşaldım. Ama eray üstümde süratli süratli mıma girip çıkmaya devam ediyordu. Öyle bi inliyo du ki onun inlemeleri beni yine azdırmıştı. İçimden çıkıp beni domalttı ve o şekilde amımıa sokmaya başladı. Çok geçmeden amımın amacıylae döllerini bıraktı ve kalcalarımdan öpüp yanıma uzandı .

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA!
Numaram: 0043 720 71 00

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA!
Numaram: 0043 720 71 00

Götümü Sikmek İstermisin ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir